Albay Gearheart

Albay Gearheart

Yeni bir düşman geliyor: Albay Gearheart! Prototip modülleri için çıktığın avda Savaş Fabrikalarını yerle bir et

Silah Laboratuvarı

Silah Laboratuvarı

Prototip modülleri toplayıp güçlü ama kısa süreli prototip savunmaları oluştur

Cehennem Topu

Cehennem Topu

Hedeflerin çoğunu anında yok eden bir Cehennem Işını ateş eder. Çok düşük ateş hızına sahiptir

Hasar Güçlendirici

Hasar Güçlendirici

Gauss alanını kullanarak yakındaki tüm savunmaların verdiği hasarı artırır

Lazer Işını

Lazer Işını

Geleceğin Savaşı! Lazer ışınları tüm hedefleri yakıp geçerek yoluna çıkan düşmanlara makul derecede hasar verir

Şok Ateşleyici

Şok Ateşleyici

Şok ateşleyici, yüksek ateş hızıyla şok mermileri ateşler ve ağır hasar vererek hedefi sersemletir

Yaratık

Yaratık

Bu robotsu birlikleri kullanarak düşmanın dikkatini dağıtıp binalarını yok et

Boom Beach 20.45.1 Güncellemeden Sonra

Boom Beach 20.45.1 Güncellemeden Sonra

Yeni Birlik: Meşale, kısa menzilli ve dikkat aralıklı devasa, zırhlı bir birimdir. Yüklenmesi için tekne dolusu Enerji gerekir ve yakındaki her şeye bir patlamayla hasar verir 18. Karargah‘ta mevcuttur (çünkü her Karargah seviyesinde süper bir şeyin kilidinin açılmasını istiyoruz… Ve bunu gerçekleştirmek üzereyiz!)   Yeni Şeyler: Timler için yeni Güç Üssü taktik not sistemi Size ..

Meşale

Meşale

Her Şey Yanmalı Meşale, kısa menzilli ve dikkat aralıklı devasa, zırhlı bir birimdir. Yüklenmesi için tekne dolusu Enerji gerekir ve yakınındaki her şeye bir patlamayla hasar verir. Meşale ile, Boom Beach’e ikinci araç geliyor. Yoldaşı Tank’tan farklı olarak, Meşale daha hızlı hareket ediyor ama daha kısa menzilde ateş ediyor. Kısa menzilli ve dikkat aralıklı devasa, zırhlı bir ..

Boom Beach Güncellendi Sürüm 20.45.1

Boom Beach Güncellendi Sürüm 20.45.1

Yeni Birlik: Meşale, menzilindeki her şeyi yakan devasa bir zırhlı birimdir! Yenilikler: Adanızda yeni yabani hayatı ve dişi köylüleri keşfedin! Timler için yeni Güç Üssü taktik not sistemi Saldıranların heykelleriyle ilgili bilgi görüntüleme Birtakım yeni Güç Üssü tasarımları İyileştirmeler: El Bombacısı artık daha hızlı ve daha uzak mesafeye fırlatabilir Heykel güçlendirmeleri bakım sırasında otomatik olarak ..

Hesap Kurtarımı

Hesap Kurtarımı

Öncelikle hesabınıza erişimi kaybettiyseniz ve yeni oyun olarak başladığınız zaman Supercell ile iletişime geçebilirsiniz. (http://boomboombeach.net sitesi Türkiye destek sitesidir. Resmi websitesi değildir. Hesabınızı bize yollamanızın size bir yararı yoktur.)

Boom Beach 19.56.1 Güncellemeden Sonra

Boom Beach 19.56.1 Güncellemeden Sonra

Oyunla İlgili Güncellemeler: Dr. Terör’ün çarşamba günkü Heykelleri düşürüldü. İşgal görünümü; Adanızın veya saldırıp kazandığınız adaların tekrar saldırı alabilmesi için ne kadar saldırı yapmanız gerektiğini görebiliceksiniz (Radarınızın bilgi bölümünden görebilirsiniz) Operasyon yaparken Tim güçünüze göre Operasyon yerleri “Çok Kolay”, “Kolay”, “Normal”, “Zor” ve “İmkansız” sınıflandırıldı oyun içinde görebilirsiniz. Eski İşaret Fişeği zaman göstericisi gizlendi artık ..