Kaynaklar

Kaynaklaraltin Altın
Altın Boom Beach’de kullanılan beş para biriminden biridir. Birlikleri eğitmek, araştırmak, takım ada haritasını genişletmek, ağaçları kesmek; ve taşları kaldırmak için kullanılır. Konut inşa ederek, adaları fethederek, fethedilmiş adalardan gelen botlar yoluyla elde edilir.

odun Odun
Odun, oyunda kullanılan bir para birimidir. Kereste fabrikanızdan, adaları fethederek, kaynak adalarından, ağaçları keserek ve elmasla takas edilerek elde edilebilir. Her türde bina için kullanılır.

tas Taş
Taş, oyunda gelişmiş para birimlerinden biridir. Taş ocağından, adaları fethederek, kaynak adalarından, adada bulunan taşları kaldırarak ve elmasla takas edilerek elde edilebilir. Taş genellikle binalardaki büyük görsel değişimler için kullanılmaktadır çünkü daha güçlü ve seviyeli bir kaynaktır.

demir Demir
Demir, oyundaki en gelişmiş para birimidir. Demir madeninden, adaları fethederek, kaynak adalarından ve elmasla takas edilerek elde edilebilir. Demir, binalardaki çok büyük görsel değişimler için kullanılmaktadır çünkü demir Boom Beach oyununda var olan en güçlü ve en seviyeli para birimidir.

elmas Elmas
Elmas oyun içindeki birincil para birimidir. Oyun ilk indirildiğinde, başarılar tamamlandığında, adanızı savunduğunuzda, harita üzerinde rast gele beliren hazinelere basıldığında veya iTunes’den gerçek parayla satın alındığında elde edilebilirler. Tüm para birimlerinin en değerlisi olarak nitelendirilirler çünkü onlarla altın, odun, taş veya demir dahil olmak üzere her şeyi satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hiçbir kaynak harcamaksızın bir yükseltmeyi anında tamamlayabilirsiniz.


Related posts

Albay Gearheart

Albay Gearheart

Yeni bir düşman geliyor: Albay Gearheart! Prototip modülleri için çıktığın avda Savaş Fabrikalarını yerle bir et Albay Gearheart, savaş fabrikalarına sahip tıpkı Lt.Hammerman ve Dr.Terör gibi yeni bir etkinliktir. Her 6 günde bir gelir ve 21 saat sürer. Albay Gearheart'ı aktif edebilmek...

Silah Laboratuvarı

Silah Laboratuvarı

Prototip modülleri toplayıp güçlü ama kısa süreli prototip savunmaları oluştur. Silah laboratuvarı, prototip savunmalar oluşturmak için kullanılır. Silah laboratuvarını yükseltmek birden fazla prototip savunma yerleştirmenizi sağlar. Prototip Savunma Hakkında Prototip savunma, ana üste...

Cehennem Topu

Cehennem Topu

Hedeflerin çoğunu anında yok eden bir Cehennem Işını ateş eder. Çok düşük ateş hızına sahiptir. Cehennem Topu, silah laboratuvarında yapılmış bir prototip savunmadır.Tüm prototip savunması gibi sadece 12 gün çalışma süresi vardır. Cehennem Topu atış başına çok yüksek hasar verdiği gibi...

Leave a comment