Operasyon

OperasyonAcıyan yerine vur! Operasyonlar, Timlerin Kara Muhafız fabrikalarını yok etmeye çalıştığı görevlerdir. Her operasyonun saldırmak için çoklu üsleri bulunmaktadır. Bir operasyon sırasında her oyuncu yalnızca bir kez saldırı yapabilir.

 • Her operasyon 24 saat sürer.
 • Bir operasyon bittiğinde, Timdeki her oyuncu, içinde miktarı operasyondaki performansına göre belirlenen bir kaynak botu elde eder. Bu ödülün yelpazesi aynı zamanda oyuncunun Tecrübe seviyesine göre de değişmektedir.
 • Tim performansına bağlı olarak, Tim de Tim puanı kazanır.

 

Operasyona Başlarken:

 • Archipelago‘nun sol tarafındaki tuşa basılarak direkt olarak Operasyon Haritasına ulaşılabilir.
 • Operasyonlar yalnızca Tim liderleri ve çalışanlar tarafından başlatılabilir.
 • Her operasyona başlamanın belirli bir istihbarat bedeli bulunmaktadır.
 • Lider ya da çalışan bir kez bir operasyonu seçtiğinde ve istihbaratı harcandığında, operasyon başlar ve 24 saat boyunca devam eder.

 

Operasyon Başladıktan Sonra:

 • Operasyon boyunca her oyuncu yalnızca bir kez saldırı yapabilir. Bir oyuncu çok sayıda güç üssüne saldıramaz ve güç üssünü tekrar deneyemez.
 • Bir oyuncunun bir güç üssüne vermiş olduğu hasar operasyon boyunca kalıcı olur. Farklı bir oyuncu aynı güç üssüne saldırabilir ve ilave hasar verebilir.
 • Hedef, güç üssünde mümkün olduğunca çok bina yıkmaktır.
 • Bir güç üssünün güç kaynağı, Karargahla eşdeğerdir. O yıkıldığında, kalan tüm binalar da patlar.
 • Mümkün olduğunca çok Tim puanı ve daha iyi bir operasyon ödülü alabilmek için mümkün olduğunca çok bina yıkın.
 • Fabrikalar, Kara Muhafızlarının yerlilerden köylerini yıkarak çaldığı Güç Taşları ile güçlendirilmiştir.

Related posts

Albay Gearheart

Albay Gearheart

Yeni bir düşman geliyor: Albay Gearheart! Prototip modülleri için çıktığın avda Savaş Fabrikalarını yerle bir et Albay Gearheart, savaş fabrikalarına sahip tıpkı Lt.Hammerman ve Dr.Terör gibi yeni bir etkinliktir. Her 6 günde bir gelir ve 21 saat sürer. Albay Gearheart'ı aktif edebilmek...

Silah Laboratuvarı

Silah Laboratuvarı

Prototip modülleri toplayıp güçlü ama kısa süreli prototip savunmaları oluştur. Silah laboratuvarı, prototip savunmalar oluşturmak için kullanılır. Silah laboratuvarını yükseltmek birden fazla prototip savunma yerleştirmenizi sağlar. Prototip Savunma Hakkında Prototip savunma, ana üste...

Cehennem Topu

Cehennem Topu

Hedeflerin çoğunu anında yok eden bir Cehennem Işını ateş eder. Çok düşük ateş hızına sahiptir. Cehennem Topu, silah laboratuvarında yapılmış bir prototip savunmadır.Tüm prototip savunması gibi sadece 12 gün çalışma süresi vardır. Cehennem Topu atış başına çok yüksek hasar verdiği gibi...

8 Comments

 1. engin 7 April 2015
  Cevapla

  kelıvistan adli timim var 22 kişiyiz gelmek timi büyütüyoruz gelmek isteyenerı beklerız.

  • engin 7 April 2015
   Cevapla

   kelovistan timin adı

 2. ibrahim 20 April 2015
  Cevapla

  bu sayfadaki bilgiler doğru mudur? operasyon ödülleri saldırılardaki bireysel performanslara endeksli olarak mı geliyor.
  iyi çalışmalar.

  • Speedman 2 September 2015
   Cevapla

   Hayir. 2 unsura gore geliyor. Birincisi operasyonda alinan toplam puan onemli, ikincisi de kisinin seviyesi. Toplanan istihbarat coklugu veya kisinin final bitirisi yapmasi ya da cok puan getirmesi gibi seyler etkilemez. Seviyesi yuksek olanin harcadigi altin miktari daha fazla o yuzden her seviyedeki farkli alir. Ayni timdeki ayni seviyedekiler ise ayni miktarda alir, belki odulleri degisik olabilir ama altin gelirse ikisine de miktar aynidir.

  • Speedman 2 September 2015
   Cevapla

   Yukaridaki sitenin bilgisi dogru. Bunu takim halinde yapin diyor yani kisiye gore degismez.

 3. TC ay yildiz 27 June 2015
  Cevapla

  Hedefimiz büyük olmak bize katilin TC ay yildiz

 4. Ali berk 28 July 2015
  Cevapla

  Evet

 5. Mustafa 23 August 2015
  Cevapla

  Timimize bekleriz HATAY SAMANDAĞI super bi tim baya gelismisiz kapimiz herkese acik simdiden 25 kisiyiz “ne olursan gel yine gel”. Hz. Mevlana”

Leave a comment