Tim Puanı

Tim PuanıTim Puanları Timinizin Kara Muhafızlara karşı ne kadar etkili savaştığınızın bir göstergesidir. Bir tim operasyon sırasında yıktığı her bina için Tim Puanı kazanır. Timlerin puan tablosu, timlerin toplam puanlarına göre düzenlenir. Yüksek Tim puanına sahip bir Tim, tabloda daha yukarılarda yer alır.

Genel Bilgi:

 • Bir operasyondan elde edebileceğiniz maksimum Tim puanı değeri başlığının altında Operasyon haritası üzerinde gösterilmektedir. Bu miktarda puanı elde etmek için, o operasyondaki tüm binalar yıkılmalıdır.
 • Bir güç üssündeki güç kaynağını yıkmak, geri kalan tüm binaların yıkılmasına ve alınabilecek olan tüm Tim puanlarını almanızı sağlar.
 • Tim puanı almak için tüm güç üssünü yıkmanız gerekmez. Yalnızca bir bina bile yıkmak bir Tim Puanı kazanmanızı sağlar.
 • Timinizin toplam Tim puanı her gün %1 oranında azalır.
 • Örneğin, 200 Tim Puanınız bulunuyorsa, gün sonunda 2si silinir; bu yüzden Tim Puanı toplamaya devam edin ve Puan tablosundaki yerinizi koruyun.
 • Tim Puanları, ikisi de Puan sıralama tablosundaki dereceyi belirtmesi açısından Zafer Puanlarına benzer. Ancak Zafer Puanları tek bir oyuncunun verilerini içerirken, Tim Puanları çoklu oyuncuların verilerini içermektedir.

Related posts

Albay Gearheart

Albay Gearheart

Yeni bir düşman geliyor: Albay Gearheart! Prototip modülleri için çıktığın avda Savaş Fabrikalarını yerle bir et Albay Gearheart, savaş fabrikalarına sahip tıpkı Lt.Hammerman ve Dr.Terör gibi yeni bir etkinliktir. Her 6 günde bir gelir ve 21 saat sürer. Albay Gearheart'ı aktif edebilmek...

Silah Laboratuvarı

Silah Laboratuvarı

Prototip modülleri toplayıp güçlü ama kısa süreli prototip savunmaları oluştur. Silah laboratuvarı, prototip savunmalar oluşturmak için kullanılır. Silah laboratuvarını yükseltmek birden fazla prototip savunma yerleştirmenizi sağlar. Prototip Savunma Hakkında Prototip savunma, ana üste...

Cehennem Topu

Cehennem Topu

Hedeflerin çoğunu anında yok eden bir Cehennem Işını ateş eder. Çok düşük ateş hızına sahiptir. Cehennem Topu, silah laboratuvarında yapılmış bir prototip savunmadır.Tüm prototip savunması gibi sadece 12 gün çalışma süresi vardır. Cehennem Topu atış başına çok yüksek hasar verdiği gibi...

1 Comment

 1. akif 5 May 2015
  Cevapla

  timden atılan biri tekrar ne zaman girebilir

Leave a comment